نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

معجون دواءالمسک

ترکیبات : گل گاو زبان، بادرنجبویه، اسطوخودوس، بهار نارنج، ساذج هندی، عنبر اشهب  مواد مصرف: صبح و عصر نصف قاشق چای‌خوری  شرایط نگهداری : در جای خشک و خنک نگه داری شود. 

معجون سیاهدانه

34,000 تومان
اجزای فرآورده: سیاه دانه ، عسل و رازیانه  دستور مصرف : یک قاشق مرباخوری صبح ناشتا و شب موقع خواب میل شود. 

شربت تونیکالوز

50,000 تومان
وزن : 245 گرم موارد مصرف: تقویت مغز مغز، رفع خستگی، رفع بیش فعالی، تاخیر رشد داخل رحمی، مقوی حافظه ترکیبات : عصاره تلغیظ شده مویز و بادام شیرین زمان ماندگاری: یک سال  شیوه نگهداری: جای خشک و خنک نگهداری شود.

کپسول حافظه

41,500 تومان
نوع دارو : کپسول  ترکیبات : کندر، سعد کوفی ، فلفل، زنجبیل، اگیر ترکی   روش مصرف: یک عدد کپسول بعد از صبحانه و شام میل شود. کاربرد: تقویت حافظه و مغز ، دفع بلغم 

شربت اسقیل

60,000 تومان
شربت لاوند از ترکیبات گیاهی و طبیعی تشکیل شده است و برای تقویت عمومی بدن، افزایش انرژی، رفع کسالت و خستگی، تقویت مغز و حافظه، آرامبخش، لاغرکننده، ضده نفخ و یبوست، تقویت هاضمه، درد مفاصل، کبد چرب، بیماری های سوداوی و بلغمی استفاده می شود.

شربت لاوند

65,000 تومان
شربت لاوند از ترکیبات گیاهی و طبیعی تشکیل شده است و برای تقویت مغز، آرامبخش، خواب آور و ضد اضطراب و افسردگی مفید می باشد.

شربت عنصلی مقوی

65,000 تومان
شربت عنصلی مقوی از اجزای طبیعی و گیاهی تشکیل شده است و این شربت برای تقویت عمومی بدن، افزایش انرژی، رفع کسالت و خستگی، تقویت مغز و حافظه، آرامبخش، لاغرکننده، ضده نفخ و یبوست، تقویت هاضمه، درد مفاصل، کبد چرب، بیماری های سوداوی و بلغمی استفاده می شود.