نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

پکیج فشار خون

117,000 تومان
پکیج فشار خون از ترکیبات طبیعی و گیاهی تشکیل شده است. این پکیج برای درمان فشار خون بالا و کمک به کاهش آن استفاده می شود.

حبه بدون شکر با طعم گل سرخ 300 گرمی

58,590 تومان
حبه بدون شکر با طعم زعفران از اجزای طبیعی، گل سرخ، ایزومالت، دکستروز مونوهیدرات، مالتودکسترین، اینولین، استویل گلیکوزید، آب آشامیدنی تشکیل شده است و می‌توان به عنوان شیرین کننده کم کابری و بدون قند استفاده نمود.

حبه بدون شکر با پودر کاکائو 420 گرمی

54,000 تومان
حبه بدون شکر با طعم زعفران از اجزای طبیعی، پودر کاکائو، ایزومالت (E953)، دکستروز، مالتودکسترین، اینولین، استویوساید (E960)، آب آشامیدنی تشکیل شده است و می‌توان به عنوان شیرین کننده کم کابری و بدون قند استفاده نمود.

حبه بدون شکر با طعم زعفران 240 گرمی

34,000 تومان
حبه بدون شکر با طعم زعفران از اجزای طبیعی، زعفران، ایزومالت (E953)، دکستروز، مالتودکسترین، اینولین، استویوساید (E960)، آب آشامیدنی تشکیل شده است و بعنوان شیرین کننده کم کاری و بدون قند نوشیدنی ها می‌توان استفاده کرد.

حبه بدون شکر با طعم زنجبیل 420 گرمی

50,700 تومان
حبه بدون شکر با طعم زنجبیل از اجزای طبیعی زنجبیل، دکستروز، مالتودکسترین، ایزومالت، استویوساید، آب آشامیدنی، اینولین تشکیل شده است . قند استویا بدون شکر و کم کالری بیلو کاملا بدون قند است، که علاوه براین شیرین تر از شکر است و برای افرادی که رژیم‌های غذایی، ورزشی، گیاه‌خواری و افراد دیابتی بسیار مناسب می‌باشد.

حبه بدون شکر با طعم زنجبیل 240 گرمی

34,000 تومان
حبه بدون شکر با طعم زنجبیل از اجزای طبیعی زنجبیل، دکستر، مالتودکسترین، اینولین، استویوساید، آب آشامیدنی تشکیل شده است و پودر شیرین کننده کم کالری بیلو کاملا بدون قند است که علاوه براین شیرین تر از شکر است و برای افرادی که رژیم‌های غذایی، ورزشی، گیاه‌خواری و افراد دیابتی بسیار مناسب می‌باشد.

کپسول اسرول طوبی

47,000 تومان
کپسول اسرول طوبی تنظيم کننده و پايين آورنده فشار خون سيستولي است.